logo
Od 31.10. je provozovna Bezva pastvy zavřená. Zboží na e-shopu je aktuální, na vše je 20% sleva. Předání/zaslání je třeba domluvit individuálně. Děkujeme všem za přízeň a hodně zdraví!

Sortiment » Drogerie » Hygienický gel na ruce s antimikrobiální přísadou levandule

Hygienický gel na ruce s antimikrobiální přísadou levandule

Co je to, jak to funguje Hygienický gel se postará o důkladné umytí rukou i v podmínkách, kde není k dispozici voda a mýdlo. Obsahuje 65 % rostlinného alkoholu, který pokožku dokonale očistí od nežádoucích vlivů okolí. Gel se rychle vstřebává bez lepivého pocitu, nezanechává stopy a bio levandulová silice mu dodává příjemnou vůni. Panthenol a glycerol pečují o pokožku a omezují její nadměrné vysoušení. Přípravek je biologicky zcela odbouratelný a na rozdíl od konvenčních produktů neobsahuje problematické chemické složky (ropné deriváty, chlór, syntetické zahušťující polymery, umělou parfemaci a barviva). Netestujeme na zvířatech, výrobek vhodný i pro vegany. K čemu se používá Pro rychlou, snadnou a důkladnou očistu rukou: na cestách (hromadná doprava, madla, kliky, tlačítka) ve veřejném prostoru (toalety, placení na pokladnách, bankomaty, sdílené psací potřeby) v přírodě (umytí rukou před jídlem) v domácnosti (výpadek dodávek vody). Jak se používá Naneseme na ruce malé množství gelu (3 ml), dokonale rozetřeme po celé ploše rukou i mezi prsty a necháme zaschnout. Neoplachujeme. Aplikujeme maximálně 10x denně.

Složení: Alcohol denat., Aqua, Glycerin, Hydroxypropyl Guar, Panthenol, Citric Acid, Lavandula Hybrida Oil (Bio), Limonene, Linalool.

Výrobce: Tierra Verde

Země původu: CZ

Cena: 329,00 Kč za 1 kg

g